KONST / Litografier / Färglitografi 11401082
nr 1140 1082
Göran Hermerén
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, 2 st, Göran Hermerén, 'Modell' samt 'Huvudinnehåll', 195/285 respektive 192/285, daterad -05, motivet: 18x15
Kondition: gulnader
Göran Hermerén, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 18:06:22